Jūs atrodaties sadaļā   Brendi
Pasūtījumu grozs 
 

 


 


  
 


 

Tipografija

Читайте отзывы покупателей и
оценивайте качество магазина m-craft.lv на Яндекс.Маркете

Īpašie piedāvājumi

ELKOP

Kompānija ELKOP ir viena no centrālas Slovākijas vislielākajām privātajām kompānijām. Kompanijai ir vairāk kā 25-gadīga kāpņu ražošanas tradīcija. Pa šo laiku kompānijas produkcija ieteica sevi kā kvalitatīva un droša. Pateicoties pieejamu cenu un kvalitātes brīnišķīgai attiecībai, pastāvīgiem jaunievedumiem, mēs sasniedzām mūsu produkcijas augstu konkurētspēju.
(5 votes)

Centrinstrument

Augsta kvalitātes rokas un dārza instrumenti.
(9 votes)

3M

Explore 3M, the diversified technology company with leading positions consumer and office; display and graphics; electronics and telecommunications; health care; industrial; safety, security and protection services; transportation and other businesses.
(6 votes)

Pilana

Pilana Tools Group, ir ar saviem 650 darbiniekiem, viens lielākajiem instrumentu ražotājiem Eiropā. PILANA produkti ir izgatavoti no vislabākās kvalitātes tērauda, kas atbilst starptautiskajiem standartiem DIN un ISO.Kvalitāte ir cieši uzraudzīta visos procesa posmos. Augsta profesionāla kvalitāte.
(9 votes)

Sola

Uzņēmuma SOLA sortiments sastāv vairāk kā 1500 nosaukumiem: līmeņa mērītāji, plaknuļi, savāžamie metrmēri, mērlentes, leņķmēri u.tml., ka arī mūsdienu elektroniskie lāzera līmeņa mērītāji. Visi minēti instrumenti tiek realizēti ar firmas zīmolu SOLA.
(7 votes)

Storch

STORCH develops, manufactures and provides you with tools, machinery, auxiliaries and corresponding services for the painting, decorating and plastering trade. STORCH supplies you with both, single products and complete system solutions. We have just one goal: we want to increase the productivity and profitability of your company through more effective work procedures or by savings when buying the tools you need. The STORCH service is an important support to you.
(7 votes)

Yato

Kvalitātes materiāli, augstas kvalitātes tērauds - tās ir YATO produkti. Piedāvājumā ir trīs preču grupas: instrumenti autoremontam, celtniecībai un dārzām. Rokas un pneimatiskie YATO instrumenti tiek izmantoti dažados industiālos segmentos. YATO produktu arkārtēja izturība ļauj instumentu izmantošanu intensīvos rūpnieciskos un servisa apstakļos. Vīdēja profesionāla kvalitāte.
(7 votes)

Claber

Claber, a strong, major corporation, the frontiers of research, total service reliability and the love for gardens and nature are the components of excellence contained in every Claber product. With a range of complete, tangible and innovative solutions that are in constant development to guarantee customer satisfaction and exceptional irrigating performance by the “Masters of Water”.
(5 votes)

Arnetoli Motor

К активной деятельности компания «Арнетоли Мотор» приступила в 1984 г. Благодаря широкому применению передовых технологий и постоянному изучению потребностей покупателей компания в короткое время стала одним из самых крупных производителей аксессуаров к триммерам. Компания «Арнетоли Мотор», сертифицированная в 1998 году по ISO 9001, всегда отличается неизменно высоким качеством производимой продукции. В настоящее время компания располагает площадью более чем 4500 кв.м, на которой осуществляется весь технологический цикл по производству нейлоновой триммернои лески, триммерных головок, пластиковых ножей, металлических дисков, защитных масок, ремней и других аксессуаров к триммерам.
(2 votes)

Artemo

ARTEMO- Testrut is engaged in the retail and wholesale market for more than 70 years. Today we trade with an exclusive product assortment with over 7,500 items, which features by our own brands and designs. As a concept-oriented company we develop forward looking solutions for the domestic and international trade. In doing so the duration and quality of our customer relation comes to the fore.
(2 votes)

Bučovice

Vītņu griešanas instrumentu ražošana uzņēmumā tika uzsākta 1963.gada .maijā. Šajā dienā vītņurbju un vītņgriezņu ražošana tika pārcelta uz jaunām ēkām Žižkov pilsētā. 1964.gadā citu produktu ražošana arī tika pārcelta uz jaunām ēkām. Ražošana aktīvi attīstījās un šobrīd tā ir viena no nozīmīgajam ražošanām Eiropā.
(2 votes)

Columbus

Cleaning machines by professionals for professionals: this is the goal that the company G. Staehle GmbH u. Co. KG is pursuing with its columbus brand. This goal has remained the same since the company was founded. Yet today it requires more than just a range of machinery for easy and effective cleaning. Professional users expect more. And they get more.
(2 votes)

Osborn

OSBORN International ir vienīgais globāla biršu ražotājs kas ražo 12 valstīs un apkalpo klientus vairāk nekā 100 valstīs. Osborn produkti ir izmantotas dažādās rūpniecības segmentos piemēram metālapstrādē. Augsta profesionāla kvalitāte.
(2 votes)

PEGASUS

(2 votes)

TOPEX

Topex products are addressed at do-it-yourselfers - persons independently repairing and improving their homes. Thanks to continually improved quality and maintaining attractive prices, Topex tools are more and more often selected by professionals. Thinking of its customers, the company has established and develops a laboratory where tools are subject to stringent strength and quality tests. Performance data are of great importance to small service companies as they enable them to maintain competitive prices of the services provided without reducing safety and quality of workmanship.
(9 votes)

Flo

FLO to oferta narzędzi ręcznych, spalinowych i elektrycznych niezbędnych w pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, działek, tarasów i balkonów. Narzędzia FLO znajdują uznanie u specjalistów ze względu na korzystną cenę, ciekawe wzornictwo oraz ergonomię pracy.
(8 votes)

Agro - CS

We have been a successful company for a long time, a company that cares about its reputation and that considers its personnel, its customers and its trademark to be the most important assets.We strive for developing and maintaining harmonic relations both within the Company and outside the Company. We wish our products to brighten the environment. That is why our slogan: "Let's Make the World More Beautiful" expresses the sense of our existence.
(4 votes)

Franchi

Uzņēmumu ir dibinājis Džovanis Frankis 1783.gadā. Uzņēmums, kas savu darbību ir sācis, realizējot sēklas uz laukumiem un uz ielām, 20.gadsimta ir sasniedzis industrijas līmeni. 1960.gadā uzņēmums ir sasniedzis mūsdienīga uzņēmuma statusu, mehanizējot sēklu atlasīšanas un iepakošanas sistēmas. Uzņēmums līdz šai dienai ir saglabājis savas tradīcijas, apliecinot preču kvalitāti tehnoloģiskā ziņā un uzņēmuma, kas nepārtraukti tiecas uz izaugsmi sēklu tirgū, stabilitāti.
(4 votes)

BESK

BESK ir starptautisks zīmols, kas cenšas nodrošināt patērētājus ar kvalitatīvu produkciju. BESK uzskata, ka cilvēkam, lietojot jebkuru produktu, jājūtas ērti un komfortabli un, lai produkti atvieglotu darbu un ļautu pilnvērtīgi atpūsties. Šis bija viens no galvenajiem iemesliem kāpēc BESK sāka produkta testēšanu un ražošanu. BESK zīmols ir radies 21 gs. Veidots speciāli Eiropas tirgum. BESK produkcija ir tendēta uz ES valstīm un galvenokārt uz Baltijas valstīm. Katrs produkts tiek ražots atbilstoši ES standartiem. BESK savus produktus izgatavo pēc augstākām tehnoloģijām. Pirms produkcijas masveida ražošanas, tas tiek pārbaudīts speciāli izveidotajās laboratorijās. Šīs pārbaudes ir ļoti nozīmīgas, jo BESK šādā veidā cenšas nodrošināt kvalitatīvas produkcijas nonākšanu tirgū un pārbaudītu to, vai šis produkts būs ērts patērētājam, jo viens no BESK mērķiem ir tas, lai patērētājam produkts būtu viegli lietojams un tā lietošana radītu komforta sajūtu. BESK produktu klāsts tiek papildināts katru dienu, līdz ar to ar katru dienu BESK atvieglo cilvēkam kāda darba izpildi.
(5 votes)

SAKRET

1936. gadā Sinsinati (ASV) būvinženieris Arturs Eivrils (Arthur C. Avril) radīja iepriekš sagatavojamu sauso būvniecības maisījumu un nosauca to par SAKRETE, saīsinot un apvienojot divus vārdus: sack (angļu val. – ‘maiss’) = SAK un concrete (angļu val. – ‘betons’) = RETE, vācu valodā: SAKRET. Ar šo Eivrila izgudrojumu aizsākas precīzi sagatavoto celtniecības materiālu ražošana, kas būvniecības procesu padara krietni vienkāršāku un uzlabo galaprodukta kvalitāti. Tagad SAKRET ir viens no lielākajiem sauso celtniecības materiālu ražotājiem pasaulē ar vairāk nekā 60 ražotnēm dažādās valstīs un 26 piegādes uzņēmumiem Eiropā, no kuriem 18 atrodas Vācijā. Un uzņēmums turpina paplašināties. Jo labai domai robežas nepastāv.
(4 votes)

<< [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8>>
Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog