You are in   Catalogue > Tools > Woodworking tools > Circular saw blades for power tools > TCT saw blade for electrical hand machines

Jau kopš 1991. gada Latvijas ražošanas komercfirma "NOOK, LTD" ir specializēts zāģripu ar cietkausējuma plāksnītēm, tērauda zāģripu, zāģu vertikālajiem gateriem un ēvelnažu ražotājs.

Zāģripu izgatavošanai uzņēmumā tiek izmantotas jaunākās ražošanas iekārtas un tiek izgatavots vairāk nekā 400 zāģripu veidu diametrā no 80 līdz 800 mm.
Uzņēmums ražo zāģripas mitras, sausas, cietas koksnes, skaidu plates, MDF plātnes, presētā kartona plātnes, lamināta plātnes, papīra, plastikas un alumīnija profilu griešanai, zāģripas ar dažādu zobu daudzumu, dažādiem profiliem un asinājuma leņķiem, ar jebkura izmēra iekšējo diametru, ar dažādām kiļrievām, stiprinājuma urbumiem, ar dažādiem stiprinājuma veidiem, ar skaidu izmetējiem, ar siltuma kompensatoriem, siltuma kabatām, vara kniedēm.

Uzņēmums veic zāģripu ar cietkausējuma plāksnītēm remontu un asināšanu kā arī, tiek izgatavotas nestandarta zāģripas un cita veida produkcija pēc klienta pasūtījuma un rasējumiem.

TCT saw blade for electrical hand machines
Other pictures:
TCT saw blade for electrical hand machines

TCT saw blade for electrical hand machinesUsed for dry and damp wood treatment.
There is a possibility to choose different dimensions.
Serial number Parameters In the storehouse Number Price
UL2003230 Ø 200x2.8x30 mm, t32 2 5.78 EUR
Buy
UL2052032 Ø 205x2.8x32 mm, t20 1 6.29 EUR
Buy
This item is in the category Circular saw blades for power tools

View all articles
Request information about this article

Comments


Security code

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog