Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Celtniecības materiāli > SAKRET > Pašizlīdzinošās grīdas > Ātri žūstoša pašizlīdzinošā masa koka grīdām HDA
Pasūtījumu grozs 
 

 


 


  
 


 

Tipografija

Читайте отзывы покупателей и
оценивайте качество магазина m-craft.lv на Яндекс.Маркете

Preču katalogs


1936. gadā Sinsinati (ASV) būvinženieris Arturs Eivrils (Arthur C. Avril) radīja iepriekš sagatavojamu sauso būvniecības maisījumu un nosauca to par SAKRETE, saīsinot un apvienojot divus vārdus: sack (angļu val. – ‘maiss’) = SAK un concrete (angļu val. – ‘betons’) = RETE,  vācu valodā: SAKRET.

Ar šo Eivrila izgudrojumu aizsākas precīzi sagatavoto celtniecības materiālu ražošana, kas būvniecības procesu padara krietni vienkāršāku un uzlabo galaprodukta kvalitāti. 

Tagad SAKRET ir viens no lielākajiem sauso celtniecības materiālu ražotājiem pasaulē ar vairāk nekā 60 ražotnēm dažādās valstīs un 26 piegādes uzņēmumiem Eiropā, no kuriem 18 atrodas Vācijā. Un uzņēmums turpina paplašināties. 

Jo labai domai robežas nepastāv.

Ātri žūstoša pašizlīdzinošā masa koka grīdām HDA


Ātri žūstoša pašizlīdzinošā masa koka grīdām HDAKoka dēļu grīdu, parketa, koka skaidu plākšņu un visu minerālo virsmu izlīdzināšanai un špaktelēšanai, kā arī pirms PVC materiālu, keramikas flīžu un plākšņu, dažādu veidu paklāju ieklāšanas. SAKRET HDA ir armēta ar šķiedrām, sacietē ar nelielu spriegumu un var tikt uzklāta līdz 20 mm biezā kārtā bez stiegrojošā auduma.

Patēriņš
Apm. 1,6 kg sausā maisījuma uz 1m2, ja kārtas biezums ir 1 mm. Materiāla patēriņš atkarīgs no virsmas īpašībām un apstrādes veida.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
HDA4751006560772 HDA (25 kg) 5 16.70 EUR
11.74 LVL

Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Pašizlīdzinošās grīdas

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Komentāri


Slepenais kods

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog