Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Celtniecības materiāli > SAKRET > Pašizlīdzinošās grīdas > Ātri žūstoša pašizlīdzinošā masa grīdām NSP
Pasūtījumu grozs 
 

 


 


  
 


 

Tipografija

Читайте отзывы покупателей и
оценивайте качество магазина m-craft.lv на Яндекс.Маркете

Preču katalogs


1936. gadā Sinsinati (ASV) būvinženieris Arturs Eivrils (Arthur C. Avril) radīja iepriekš sagatavojamu sauso būvniecības maisījumu un nosauca to par SAKRETE, saīsinot un apvienojot divus vārdus: sack (angļu val. – ‘maiss’) = SAK un concrete (angļu val. – ‘betons’) = RETE,  vācu valodā: SAKRET.

Ar šo Eivrila izgudrojumu aizsākas precīzi sagatavoto celtniecības materiālu ražošana, kas būvniecības procesu padara krietni vienkāršāku un uzlabo galaprodukta kvalitāti. 

Tagad SAKRET ir viens no lielākajiem sauso celtniecības materiālu ražotājiem pasaulē ar vairāk nekā 60 ražotnēm dažādās valstīs un 26 piegādes uzņēmumiem Eiropā, no kuriem 18 atrodas Vācijā. Un uzņēmums turpina paplašināties. 

Jo labai domai robežas nepastāv.

Ātri žūstoša pašizlīdzinošā masa grīdām NSP


Ātri žūstoša pašizlīdzinošā masa grīdām NSP(3-20mm) Iekšdarbiem, piemērota apsildāmām grīdām, kā izlīdzinošā kārta uz betona pārsegumiem, nelīdzenumu izlīdzināšanai, špaktelēšanai un nolīdzināšanai pirms PVC materiālu, parketa, dažādu veidu paklāju, keramikas, marmora, dabiskā un mākslīgā akmens plākšņu segumiem. Pagrabos un bēniņos izmantojama arī kā nobeiguma segums.

Patēriņš
Apm. 1,6 kg sausā maisījuma uz 1m2, ja kārtas biezums ir 1 mm. Materiāla patēriņš atkarīgs no virsmas īpašībām un apstrādes veida.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
NSP4751006560796 NSP (25 Kg) 1 13.46 EUR
9.46 LVL

Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Pašizlīdzinošās grīdas

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Komentāri


Slepenais kods

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog