Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Celtniecības materiāli > SAKRET > Pašizlīdzinošās grīdas > Grīdu izlīdzinošā masa BAM 2-40mm
Pasūtījumu grozs 
 

 


 


  
 


 

Tipografija

Читайте отзывы покупателей и
оценивайте качество магазина m-craft.lv на Яндекс.Маркете

Preču katalogs


1936. gadā Sinsinati (ASV) būvinženieris Arturs Eivrils (Arthur C. Avril) radīja iepriekš sagatavojamu sauso būvniecības maisījumu un nosauca to par SAKRETE, saīsinot un apvienojot divus vārdus: sack (angļu val. – ‘maiss’) = SAK un concrete (angļu val. – ‘betons’) = RETE,  vācu valodā: SAKRET.

Ar šo Eivrila izgudrojumu aizsākas precīzi sagatavoto celtniecības materiālu ražošana, kas būvniecības procesu padara krietni vienkāršāku un uzlabo galaprodukta kvalitāti. 

Tagad SAKRET ir viens no lielākajiem sauso celtniecības materiālu ražotājiem pasaulē ar vairāk nekā 60 ražotnēm dažādās valstīs un 26 piegādes uzņēmumiem Eiropā, no kuriem 18 atrodas Vācijā. Un uzņēmums turpina paplašināties. 

Jo labai domai robežas nepastāv.

Grīdu izlīdzinošā masa BAM 2-40mm


Grīdu izlīdzinošā masa BAM 2-40mmĀrdarbiem un iekšdarbiem. Kārtas biezumam 3 – 40 mm. Augsta ūdens necaurlaidība. Viegli iestrādājama. Patēriņš Apm. 1,6 kg sausā maisījuma uz 1m2, ja kārtas biezums ir 1 mm. Materiāla patēriņš atkarīgs no virsmas īpašībām un apstrādes veida.

Grīdas izlīdzināšanai ārdarbos un iekšdarbos, izmantojama arī telpās ar paaugstinātu mitruma daudzumu (pagrabos un mazgātavās, īpaši piemērots garāžu grīdām un dažādām ūdens notekām), apsildāmām grīdām un slīpumu izveidei pirms PVC materiālu, parketa, dažādu veidu paklāju, keramikas, marmora, dabāgā un makslīgā akmens plākšņu segumiem. Grīdas masai piemīt paaugstināta ūdens necaurlaidība un izturība pret agresīvām vidēm.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
BAM4751006560765 BAM (25 kg) 5 6.30 EUR
4.43 LVL

Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Pašizlīdzinošās grīdas

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Komentāri


Slepenais kods

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog