Pasūtījumu grozs 
 

 


 


  
 


 

Tipografija

Читайте отзывы покупателей и
оценивайте качество магазина m-craft.lv на Яндекс.Маркете

Preču katalogs


1936. gadā Sinsinati (ASV) būvinženieris Arturs Eivrils (Arthur C. Avril) radīja iepriekš sagatavojamu sauso būvniecības maisījumu un nosauca to par SAKRETE, saīsinot un apvienojot divus vārdus: sack (angļu val. – ‘maiss’) = SAK un concrete (angļu val. – ‘betons’) = RETE,  vācu valodā: SAKRET.

Ar šo Eivrila izgudrojumu aizsākas precīzi sagatavoto celtniecības materiālu ražošana, kas būvniecības procesu padara krietni vienkāršāku un uzlabo galaprodukta kvalitāti. 

Tagad SAKRET ir viens no lielākajiem sauso celtniecības materiālu ražotājiem pasaulē ar vairāk nekā 60 ražotnēm dažādās valstīs un 26 piegādes uzņēmumiem Eiropā, no kuriem 18 atrodas Vācijā. Un uzņēmums turpina paplašināties. 

Jo labai domai robežas nepastāv.

Silikāt krāsa
Citas bildes:
Silikāt krāsa

Silikāt krāsaFasādei - KS krāsa.

Pilnīgi matēta silikātkrāsa minerālām fasādēm un iekšējiem apdares darbiem. Krāsu var lietot iepriekš nekrāsotām minerālajām virsmām, virsmām, kuras iepriekš krāsotas ar kaļķu, kaļķu cementa, cementa un silikātkrāsām. Var lietot arī ķieģeļu un cementa saistvielas bloku krāsošanai, ārdarbiem un iekšdarbiem

PRIEKŠROCĪBAS:

• Nedegoša
• Izcila ūdens tvaika caurlaidība
• Noturīga pret atmosfēras iedarbību
• Ekoloģiski tīra
• Veido ķīmisku sasaisti ar minerālām virsmām

PIELIETOŠANA: Virsmu gruntēt ar KS grunti. Krāsošanu var veikt 12 stundas pēc gruntēšanas, uzklājot krāsu divās kārtās ar laika intervālu 12 stundas. Aizsargāt vietas, kas nav paredzētas apstrādāšanai (metāla virsmas, logu stiklus u.c.). Nekrāsot tiešu saules staru iedarbībā, lietus un stipra vēja laikā. Krāsojamās virsmas un apkārtējā gaisa temperatūrai krāsošanas un žūšanas laikā jābūt ne zemākai par 5ºC un gaisa relatīvajam mitrumam ne lielākam par 80%. Nav ieteicams krāsot virsmas, kuras iepriekš krāsotas ar alkidkrāsam, akrila, lateksa vai silikona krāsām. Svaigas betona virsmas gruntēt un krāsot ne agrāk, kā 2 – 4 nedēļas pēc celtniecības darbu pabeigšanas. Atkārtoti krāsot pēc 12 stundām.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
KS4751006562721 B bāze (9 L) 5 40.69 EUR
28.60 LVL

Ielikt grozā
KS4751006562738 C bāze (9 L) 5 40.69 EUR
28.60 LVL

Ielikt grozā
KS4751006562462 A bāze (2.7 L) 5 14.68 EUR
10.32 LVL

Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Silikātkrāsa un grunts

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu
Papildus preces šinī kategorijā:

Komentāri


Slepenais kods

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog