Pasūtījumu grozs 
 

 


 


  
 


 

Tipografija

Читайте отзывы покупателей и
оценивайте качество магазина m-craft.lv на Яндекс.Маркете

Preču katalogs


1936. gadā Sinsinati (ASV) būvinženieris Arturs Eivrils (Arthur C. Avril) radīja iepriekš sagatavojamu sauso būvniecības maisījumu un nosauca to par SAKRETE, saīsinot un apvienojot divus vārdus: sack (angļu val. – ‘maiss’) = SAK un concrete (angļu val. – ‘betons’) = RETE,  vācu valodā: SAKRET.

Ar šo Eivrila izgudrojumu aizsākas precīzi sagatavoto celtniecības materiālu ražošana, kas būvniecības procesu padara krietni vienkāršāku un uzlabo galaprodukta kvalitāti. 

Tagad SAKRET ir viens no lielākajiem sauso celtniecības materiālu ražotājiem pasaulē ar vairāk nekā 60 ražotnēm dažādās valstīs un 26 piegādes uzņēmumiem Eiropā, no kuriem 18 atrodas Vācijā. Un uzņēmums turpina paplašināties. 

Jo labai domai robežas nepastāv.

Silikāt grunts KS


Silikāt grunts KSFasādei - KS grunts.
Balta kālija silikāta šķīduma grunts pirms krāsošanas ar KS KRĀSU, betona, kaļķa, kaļķa-cementa, silikāta ķieģeļu, minerālo un dekoratīvo apmetumu virsmu apstrādei, ārdarbiem un iekšdarbiem.
PRIEKŠROCĪBAS:
• Nedegoša
• Nostiprina minerālas virsmas un sagatavo tas krāsošanai
• Uzlabo virsmas adhēziju
• Izlīdzina mitruma uzsūkšanu
• Nodrošina ūdens tvaiku caurlaidību
• Ekoloģiski tīra
• Veido ķīmisku sasaisti ar minerālām virsmām
PIELIETOŠANA: Grunti var lietot iepriekš nekrāsotām minerālām virsmām, kā arī virsmām, kuras iepriekš krāsotas ar kaļķu, kaļķu cementa, cementa un silikātkrāsām. Nav ieteicams lietot virsmām, kuras iepriekš krāsotas ar alkidkrāsām, akrila, lateksa vai silikona krāsām. Aizsargāt vietas, kuras nav paredzētas apstrādāšanai (metāla virsmas, logu stiklus u.c.). Grunti uznest tik daudz, cik virsma spēj uzsūkt. Gruntējamai virsmai un apkārtējai gaisa temperatūrai, krāsošanas un žūšanas laikā, jābūt ne zemākai par 5ºC , gaisa relatīvajam mitrumam ne lielākam par 80%. Svaigas betona virsmas gruntēt un krāsot ne agrāk, kā 2 – 4 nedēļas pēc celtniecības darbu pabeigšanas. Virsmu krāsot pēc 12 stundām.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
KS4751006562455 KS (5L) 5 17.25 EUR
12.12 LVL

Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Silikātkrāsa un grunts

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Komentāri


Slepenais kods

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog