Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Instrumenti > Elektroinstrumenti > Elektriskie figūrzāģi > BESK elektriskais figūrzāģis

BESK ir starptautisks zīmols, kas cenšas nodrošināt patērētājus ar kvalitatīvu produkciju. BESK uzskata, ka cilvēkam, lietojot jebkuru produktu, jājūtas ērti un komfortabli un, lai produkti atvieglotu darbu un ļautu pilnvērtīgi atpūsties. Šis bija viens no galvenajiem iemesliem kāpēc BESK sāka produkta testēšanu un ražošanu.
BESK zīmols ir radies 21 gs. Veidots speciāli Eiropas tirgum. BESK produkcija ir tendēta uz ES valstīm un galvenokārt uz Baltijas valstīm. Katrs produkts tiek ražots atbilstoši ES standartiem.
BESK savus produktus izgatavo pēc augstākām tehnoloģijām. Pirms produkcijas masveida ražošanas, tas tiek pārbaudīts speciāli izveidotajās laboratorijās. Šīs pārbaudes ir ļoti nozīmīgas, jo BESK šādā veidā cenšas nodrošināt kvalitatīvas produkcijas nonākšanu tirgū un pārbaudītu to, vai šis produkts būs ērts patērētājam, jo viens no BESK mērķiem ir tas, lai patērētājam produkts būtu viegli lietojams un tā lietošana radītu komforta sajūtu.
BESK produktu klāsts tiek papildināts katru dienu, līdz ar to ar katru dienu BESK atvieglo cilvēkam kāda darba izpildi.

BESK elektriskais figūrzāģis
Citas bildes:
BESK elektriskais figūrzāģis

BESK elektriskais figūrzāģisBESK elektriskais figūrzāģis ar jaudu 400W. Figūrzāģis paredzēts koksnes un kokveidīgo elementu, plastmasas, alumīnija un tērauda lokšņu griešanai. Griešanas process tiek realizēts ar attiecīga asmens palīdzību, kurš piemērots attiecīgajam materiālam. Figūrzāģis ir otrās aizsardzības klases ierīce (dubultā izolācija) ar vienfāzes komutatoru
dzinēja piedziņu.
Tehnieskie dati
Nominālais spriegums – 230V~
Nominālā frekvence – 50Hz
Jauda – 400W
Darba ātrums – 0-2800minˉ¹
Maks. griežamā materiāla biezums - 55mm(koks); 6mm(alumīnijs); 6mm(tērauds)
Griešana zem leņķa - 0°-45°
Akustiskā spiediena līmenis - LpA - 87,57 dB(A)
Akustiskās jaudas līmenis - LwA - 98,57 dB(A)
Vibrācijas līmenis - 12,567 m/s2 (kokā), 16,506 m/s2(metālā)
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
DI47509590181-56 230V / 50 Hz, 400W 1
Pēc pasūtījuma
49.80 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Elektriskie figūrzāģi

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Komentāri


Slepenais kods

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog