Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Instrumenti > Atslēdznieka un elektromontāža instrumenti > Kniedējamās spīles > NEO Kniedējamās spīles 3.2, 4.0, 4.8, 6.0, 6.4 mm

NEO – tā ir plaša augstākās klases darbnīcas un būvniecības instrumentu  gamma, kas ir paredzēta lielām slodzēs un augstai darba intensitātei. 

Zīmols NEO piedāvā visprasīgākiem lietotājiem mehānisku darbnīcu instrumentus, kas ir nepieciešami savienošanai, mērīšanai, kā arī pilna apmēra būvniecības un apdares darbu īstenošanai. NEO – tie ir arī novatoriskie risinājumi instrumentu transportēšanai un uzglabāšanai.

NEO tiek ražots uz mūsdienīgu materiālu un tehnoloģiju bāzes, kas garantē izturību un drošumu. NEO zīmols – tā ir stabilās kvalitātes garantija.

NEO instrumenti ir konstruēti ar domu par profesionāļiem, kas novērtē visaugstāko izturību un kvalitāti. Mēs rekomendējam šo zīmolu arī motorizācijas entuziastiem, kuriem nepieciešami droši augstākās klases instrumenti, kas būtu noderīgi automobiļu vai motociklu aizraušanās realizēšanai.

NEO Kniedējamās spīles 3.2, 4.0, 4.8, 6.0, 6.4 mm


NEO Kniedējamās spīles 3.2, 4.0, 4.8, 6.0, 6.4 mmArtikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
JUPT18106 480 mm
3 99.56 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Kniedējamās spīles

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Komentāri


Slepenais kods

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog