Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Mazā arhitektūra > Ceļu drošības aprīkojums > Sals, Ledus atkausētājs, Reagenti > Ledus atkausētājs ANTILEDUS - 30 C / Reagents / Kalcija hlorīds, pārslas

Качественный садовый инвентарь и товары для дома и Сада.
Для  садоводов- любителей и профессионалов в уходе за растениями, земли, травы и цветов!

Ledus atkausētājs ANTILEDUS - 30 C / Reagents / Kalcija hlorīds, pārslas
Citas bildes:
Ledus atkausētājs ANTILEDUS - 30 C / Reagents / Kalcija hlorīds, pārslasLedus atkausētājs ANTILEDUS - 30 C / Reagents / Kalcija hlorīds, pārslas
Ledus atkausētājs ANTILEDUS - 30 C / Reagents / Kalcija hlorīds, pārslasLedus atkausētājs ANTILEDUS - 30 C / Reagents / Kalcija hlorīds, pārslas

Ledus atkausētājs ANTILEDUS - 30 C / Reagents / Kalcija hlorīds, pārslasGranulas aktīvai ledus un sniega kušanai. Ātrāks nekā sāls un smiltis. Drošs augiem, krūmiem un stiebrzālēm. Bioloģiski sadalās.

Ļoti efektīvs -15-20 g produkta noņem ledu no virsmas 1 m2.
Ātrs un uzticams ledus un sniega noņemšanai temperatūrā līdz - 30 °C. Neatstāj zīmes apavos un citās virsmās. Atzīta par videi draudzīgu produktu. Izmantošanas piemēri :

Sniegs: ledus un sniega klātie ceļi, automašīnas, jumti , ceļi, stāvvietas, ietves, kāpnes, rampas, piebraucamieceļi, stāvvietas, skrejceļi, lietusūdensnotekas un dažāda veida aprīkojums jūtīgs pret apledojumu.

- Nebojā asfaltu, betonu, apavus, metālavirsmas, gumiju, metālu
- Tas ir pilnīgi nekaitīgs augiem un dzīvniekiem
- Neizraisa metāla koroziju
- Nesasaldē atkārtoti
- Neatstāj nekādu atlikumu uz apaviem, betonā, bruģos, metālavirsmās
- Nodrošina ilgstošu efektu (līdz 72 stundām!)

Ļauj noņemt ledus un sniegu ātri un viegli!
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
MCRRE61 25kg (1 maiss) 1
Pēc pasūtījuma
23.00 EUR
Ielikt grozā
MCRRE61-40 25 kg - 40 pc (1 palete) 1
Pēc pasūtījuma
937.00 EUR
Ielikt grozā
MCRRE61-80 25 кг - 80 gb (2 palete) 1
Pēc pasūtījuma
1790.00 EUR
Ielikt grozā
MCRRE61-160 25 кг - 120 gb (4 palete) 1
Pēc pasūtījuma
3581.00 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Sals, Ledus atkausētājs, Reagenti

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu
Tehniskā sāls 25 / 40 kgTehniskā sāls 25 / 40 kg
Tehniskā sāls ir dabīga minerālviela, kuras galvenā sastāvdaļa ir nātrija hlorīds. Starp pretapledojuma reaģentiem tehniskā sāls viennozīmīgi ir pieprasītākais risinājums. Tās popularitāte skaidrojama ar augsto efektivitāti, zemo cenu un vienkāršo lietošanu. Turklāt, apvienojot tehnisko sāli, piemēram, ar smilti, granti vai kalcija hlorīdu, iespējams panākt būtisku tās ekspluatācijas īpašību pieaugumu, vēl vairāk samazinot slīdamību un paaugstinot transportlīdzekļa riepu saķeri ar ceļu. Pateicoties sāls kristālu spējai efektīvi uzsūkt mitrumu, ledus un sniega kušana notiek krietni īsākā laikā. Turklāt sāls sasalst pie krietni zemākām temperatūrām nekā ūdens, tādēļ tā ne tikai lieliski tiek galā ar jau esošās ledus kārtas kausēšanu, bet arī aizkavē jauna apledojuma veidošanos.
Ledus atkausētājs ANTILEDUS - 25 C / ReagentsLedus atkausētājs ANTILEDUS - 25 C / Reagents
Granulas aktīvai ledus un sniega kušanai. Ātrāks nekā sāls un smiltis. Drošs augiem, krūmiem un stiebrzālēm. Bioloģiski sadalās. Ļoti efektīvs -15-20 g produkta noņem ledu no virsmas 1 m2. Ātrs un uzticams ledus un sniega noņemšanai temperatūrā līdz - 50 °C. Neatstāj zīmes apavos un citās virsmās. Atzīta par videi draudzīgu produktu. Izmantošanas piemēri : Sniegs: ledus un sniega klātie ceļi, automašīnas, jumti , ceļi, stāvvietas, ietves, kāpnes, rampas, piebraucamieceļi, stāvvietas, skrejceļi, lietusūdensnotekas un dažāda veida aprīkojums jūtīgs pret apledojumu. - Nebojā asfaltu, betonu, apavus, metālavirsmas, gumiju, metālu - Tas ir pilnīgi nekaitīgs augiem un dzīvniekiem - Neizraisa metāla koroziju - Nesasaldē atkārtoti - Neatstāj nekādu atlikumu uz apaviem, betonā, bruģos, metālavirsmās - Nodrošina ilgstošu efektu (līdz 72 stundām!) Ļauj noņemt ledus un sniegu ātri un viegli!
Ledus atkausētājs ANTILEDUS MG - 30 C / Reagents / Magnija hlorīdsLedus atkausētājs ANTILEDUS MG - 30 C / Reagents / Magnija hlorīds
Granulas aktīvai ledus un sniega kušanai. Ātrāks nekā sāls un smiltis. Drošs augiem, krūmiem un stiebrzālēm. Bioloģiski sadalās. Ļoti efektīvs -15-20 g produkta noņem ledu no virsmas 1 m2. Ātrs un uzticams ledus un sniega noņemšanai temperatūrā līdz - 30 °C. Neatstāj zīmes apavos un citās virsmās. Atzīta par videi draudzīgu produktu. Izmantošanas piemēri : Sniegs: ledus un sniega klātie ceļi, automašīnas, jumti , ceļi, stāvvietas, ietves, kāpnes, rampas, piebraucamieceļi, stāvvietas, skrejceļi, lietusūdensnotekas un dažāda veida aprīkojums jūtīgs pret apledojumu. - Nebojā asfaltu, betonu, apavus, metālavirsmas, gumiju, metālu - Tas ir pilnīgi nekaitīgs augiem un dzīvniekiem - Neizraisa metāla koroziju - Nesasaldē atkārtoti - Neatstāj nekādu atlikumu uz apaviem, betonā, bruģos, metālavirsmās - Nodrošina ilgstošu efektu (līdz 72 stundām!) Ļauj noņemt ledus un sniegu ātri un viegli!
Sāls-smilts konteinersSāls-smilts konteiners
Kontaineri izgatavoti no augstas kvalitātes polietilēna, kas padara tos izturīgus pret laika apstākļiem - saules starojuma ietekmē tie nemaina krāsu, nerūsē, nesprāgst un ir viegli. Konteineri ir pieejami trīs krāsās: dzeltenā, zilā un zaļā krāsā. Pieejamie izmēri: 70l, 150l, 250l. Iespēja uzstādīt slēdzeņu sistēmu.
Sāls-smilts konteinersSāls-smilts konteiners
Kontaineri izgatavoti no augstas kvalitātes polietilēna, kas padara tos izturīgus pret laika apstākļiem - saules starojuma ietekmē tie nemaina krāsu, nerūsē, nesprāgst un ir viegli. Konteineri ir pieejami trīs krāsās: dzeltenā, zilā un zaļā krāsā. Pieejamie izmēri: 70l, 150l, 250l, 400l.

Komentāri


Slepenais kods

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog