BESK ir starptautisks zīmols, kas cenšas nodrošināt patērētājus ar kvalitatīvu produkciju. BESK uzskata, ka cilvēkam, lietojot jebkuru produktu, jājūtas ērti un komfortabli un, lai produkti atvieglotu darbu un ļautu pilnvērtīgi atpūsties. Šis bija viens no galvenajiem iemesliem kāpēc BESK sāka produkta testēšanu un ražošanu.
BESK zīmols ir radies 21 gs. Veidots speciāli Eiropas tirgum. BESK produkcija ir tendēta uz ES valstīm un galvenokārt uz Baltijas valstīm. Katrs produkts tiek ražots atbilstoši ES standartiem.
BESK savus produktus izgatavo pēc augstākām tehnoloģijām. Pirms produkcijas masveida ražošanas, tas tiek pārbaudīts speciāli izveidotajās laboratorijās. Šīs pārbaudes ir ļoti nozīmīgas, jo BESK šādā veidā cenšas nodrošināt kvalitatīvas produkcijas nonākšanu tirgū un pārbaudītu to, vai šis produkts būs ērts patērētājam, jo viens no BESK mērķiem ir tas, lai patērētājam produkts būtu viegli lietojams un tā lietošana radītu komforta sajūtu.
BESK produktu klāsts tiek papildināts katru dienu, līdz ar to ar katru dienu BESK atvieglo cilvēkam kāda darba izpildi.

Электрический лобзик BESK
Другие фото:
Электрический лобзик BESK

Электрический лобзик BESKЭлектрический лобзик BESK с мощностью 400W. Лобзик предусмотрен для резки древесины и деревянистых элементов, для резки листов пластмассы, алюминия и стали. Процесс резки производится с помощью лезвия, подобранного в соответствии с обрабатываемым материалом. Лобзик - устройство второго класса защиты (двойная изоляция) с однофазным коммутатором в приводе двигателя.

Технические данные

Напряжение - 230V~
Частота - 50Hz
Мощность - 400W
Скорость работы - 0-2800minˉ¹
Макс. толщина материала - 55mm(дерево); 6mm(алюминий); 6mm(сталь)
Резка под углом - 0°- 45°
Уровень акустического давления - LpA - 87,57 dB(A)
Уровень акустической мощности - LwA - 98,57 dB(A)
Уровень вибрации - 12,567 м/s2 (в дереве), 16,506 м/s2(в металле)
Артикул Параметры На складе Количество Цена
DI47509590181-56 230V / 50 Hz, 400W 1
Под заказ
49.80 EUR
В корзину
Данный товар находится в разделе Электрические лобзики

Показать все артикулы
Запросить информацию по этому артикулу

Комментарии


Секретный код

Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog