Jūs atrodaties sadaļā   Brendi

Artemo

ARTEMO- Testrut is engaged in the retail and wholesale market for more than 70 years. Today we trade with an exclusive product assortment with over 7,500 items, which features by our own brands and designs. As a concept-oriented company we develop forward looking solutions for the domestic and international trade. In doing so the duration and quality of our customer relation comes to the fore.
(4 votes)

BESK

BESK ir starptautisks zīmols, kas cenšas nodrošināt patērētājus ar kvalitatīvu produkciju. BESK uzskata, ka cilvēkam, lietojot jebkuru produktu, jājūtas ērti un komfortabli un, lai produkti atvieglotu darbu un ļautu pilnvērtīgi atpūsties. Šis bija viens no galvenajiem iemesliem kāpēc BESK sāka produkta testēšanu un ražošanu. BESK zīmols ir radies 21 gs. Veidots speciāli Eiropas tirgum. BESK produkcija ir tendēta uz ES valstīm un galvenokārt uz Baltijas valstīm. Katrs produkts tiek ražots atbilstoši ES standartiem. BESK savus produktus izgatavo pēc augstākām tehnoloģijām. Pirms produkcijas masveida ražošanas, tas tiek pārbaudīts speciāli izveidotajās laboratorijās. Šīs pārbaudes ir ļoti nozīmīgas, jo BESK šādā veidā cenšas nodrošināt kvalitatīvas produkcijas nonākšanu tirgū un pārbaudītu to, vai šis produkts būs ērts patērētājam, jo viens no BESK mērķiem ir tas, lai patērētājam produkts būtu viegli lietojams un tā lietošana radītu komforta sajūtu. BESK produktu klāsts tiek papildināts katru dienu, līdz ar to ar katru dienu BESK atvieglo cilvēkam kāda darba izpildi.
(7 votes)

GAV

Itāļu uzņēmums GAV nodarbojas ar krāsu smidzinātāju ražošanu kopš 1974.gada. GAV krāsu smidzinātāji ir paredzēti gan profesionālai lietošanai, gan amatieriem. Ražotas produkcijas sortimentā ir arī pneimatiskā aprīkojuma aksesuāri, savienojuma šļūtenes, fitingi, spiediena regulētāji, pneimatiskās pistoles un gaisa attīrīšanas filtri. GAV ražojuma profesionālie krāsas smidzinātāji tiek paredzēti dažādiem krāsošanas darbiem. Krāsas smidzinātājiem ir smalkas smidzināšanas regulēšanas spējas. Ar sprauslas uzgriežņa palīdzību ir iespējams regulēt gaisa patēriņu un krāsas padošanu.
(3 votes)

Norscan

(2 votes)

Omega-Shinn

The quality of Shinn Fu's products is recognized not only by customers worldwide, but also by international governments and industry agencies including the American National Standards Institute (ANSI), Australian Standards (AS). European Conformity (CE), Germany's Technical Inspection Association (TUV), and Japanese Industrial Standards (JIS). Every Shinn Fu product is specifically designed and engineered to not only meet, but to exceed the industry standards set forth by these organizations.
(2 votes)

RUBI

Germans Boada, S.A., RUBI®, has its origins in 1951 with the invention of a manual cutter for hydraulic mosaic work, created by the Boada brothers. This new tool had an excellent reception receiving a diploma of honour and the gold medal at the first national exhibition of inventions, held in Barcelona in 1953. The new tool, christened with the name of RUBI® served as a foundation pillar for this company which now designs, manufactures and distributes machinery and tools for the construction industry specialising in tile laying equipment and along with other building materials.
(2 votes)

Könner & Söhnen

(1 votes)

ROSTELLA

(1 votes)

TOP TOOLS

TOP TOOLS – tā ir manuālu pamatinstrumentu gamma, kas ir domāta viegliem remonta un apdares darbiem. TOP TOOLS instrumenti – tas ir visvienkāršākais risinājums griešanai, zāģēšanai, pieskrūvēšanai, ieskrūvēšanai, urbšanai, ielocīšanai, iesišanai, piesišanai, savienošanai, mērīšanai, apmešanai, grīdas flīžu un paneļu montāžai, krāsošanai un maziem darbiem ar koksni un metālu. TOP TOOLS produkti ir domāti maziem remontdarbiem mājās un vasarnīcā. TOP TOOLS mēs rekomendējam iesācējiem-amatieriem.
(3 votes)

ROTEKO

Занимается изготовлением продукции из пластмассы по технологии ротационного формования. Инновационные технические решения вместе с сильной логистической системой высоко позиционируют фирму в качестве солидного партнера по бизнесу. Широкий перечень предлагаемых продуктов отвечает актуальным трендам на рынке. Представленная продукция характеризируется высоким качеством исполнения и интересным дизайном. Предлагаем производство продукции как по поручению, так и на формах клиента. Наши контрагенты достигают конкурентного преимущества благодаря низкой себестоимости производства, высокой продуктивности производственных линий, а также профессиональной логической системе.
(2 votes)

MANTA

(1 votes)

<< [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8>>
Latvijas Reitingi
Sumanikaina.lt - Price comparison  catalog